Yetenekler

Yönetim-Strateji Danışmanlığı

Birleşmiş Milletler’in 10 Evrensel İlkesi ve 17 Sürdürülebilir Kalkınma Amacı ekseninde marka, pazarlama, iletişim ve sürdürülebilirlik alanında sosyal etki danışmanlığı hizmeti vermektedir. 21’inci yüzyıl yetkinlikleri ekseninde; marka iletişiminin sürdürülebilirlik, etkili liderlik ve toplumsal fayda bilinci ile oluşturulması gerektiğine inanmaktadır.

Eğitim

Avrupa İletişimciler Derneği (European Communications Association Directors) global mentörü ve Türkiye’nin en büyük kurumsal iletişimciler ağı olan Kurumsal İletişimciler Derneği’nde Yönetim Kurulu üyesi olan Aksoy, marka, pazarlama ve iletişim alanında kurumlara özel tasarladığı eğitimlerin yanı sıra ;

  1. Türkiye Etik ve itibar Derneği (TEİD)
  2. Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD)
  3. Sürdürülebilirlik Akademisi
  4. Boğaziçi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM)

çatısı altında da farklı eğitimler vermektedir.

Bu eğitimleri deneyimsel tarzda, yetişkin öğrenme modeline sadık kalarak vermektedir. 70-20-10 öğrenme modelini benimsediği eğitimlerde kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarımlar yapmaktadır.

Akademisyen

2019 yılından itibaren Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Lisans dersleri vermekte ve yarı dönemli akademisyen olarak görev yapmaktadır. Bahçeşehir, Boğaziçi ve Galatasay Üniversiteleri'nde ise konuk eğitmen olarak yer almaktadır.

Yönetici & Lider Koçluğu

27 yıllık iş tecrübesi ile Türkiye’de Uluslarası Koçluk Federasyonu (ICF) ve Adler sertifikalı koçlardan birisidir.
6 Sigma Yeşil Kuşak eğitimi kapsamında 3M ve Global Mentorship eğitimi kapsamında BASF şirketlerinde çalıştığı dönemlerde kurumiçi mentörlerden birisi olarak görev yapmıştır.
2010 yılından beri Avrupa İletişimciler Derneği (European Communication Assoiation Directors) bünyesinde koçluk ve mentörlük yapmaktadır. Halen bu kapsamda Türkiye’de ki tek mentördür.